Fare İlaçlama | İstanbul İlaçlama

fare-ilaclama-hizmetiFarelerin anatomik yapı bakımından insanlara benzemektedirler. Bu durum onların hem avantajına hem de dezavantajı olan kobay olarak kullanılmalarıdır. Fareler insanlara benzediğinden beyin olarakda diğer zararlı canlılar gurubunda en zeki ve hızlı olanıdır. Memeli olması nedeniyle de diğer yılan gibi heşerelerden farklıdır.

Fareler insanlar üzerinde ilaçların kullanımına başlanmadan önce anatomik yapıları benzerliğinden ilk önce onlar üzerinde kullanılarak tepkimesi de ölçülerek böylece insanlığa faydaları dokunmaktadır. Bu türler akılları sayesinde insanların onlarla mücadele etmesi olanağını en aza indirerek akıllıca saklanma ve yiyecek bulma yeteneğine sahiptir. Bu yüzden fareler ile mücadele etme oldukça güçtür ve kesinlikle profesyonel destek alınmalıdır.

Farelerin bir başka özelliği olan koku alma yetenekleri sayesinde yiyecek ve beslenme ihtiyacını kolayca karşılayabilmekte ve bunu karşılığında biz insanların her türlü sakladığı ve muhafaza ettiği besine kolayca ulaşabilmektedirler. Yer olarak özelliklerine göre farklı yaşama alanlarına sahip olan fare türlerinden korunmak için mutlaka profesyonel destek gereklidir. Fareler kemirgenler gurubunda yer alırlar ve memelidirler. Bu memeliler hem et ile hem de ot ile beslendiğinden her türlü besine musallat olurlar.

Fare Çeşitleri ve Özellikleri

Fındık Faresi (Ev faresi) : Fındık faresi ekseriyetle evdelerde yuvalarını kuran kemirgen türüdür. istanbul-fare-ilaclama
Tarla Faresi : Tarla faresi tarlalarda yuva kurarak yaşam alanı ve beslenme alanını burası seçerler.
Kör Faresi : Kör fareler gözleri görmediğinden toprak altında yaşayan haşerelerdir.
Kanguru Faresi : Kanguru fareler görünüş bakımından kangurulara benzerler.
Lağım  Faresi (KEME) : Lağım faresi pis su ve lağımlarda yaşar ve beslenirler.
Çatı Faresi : Çatı Faresi genelde çatılarda ve bodrumlarda yaşayan farelerdir.

Farelerden gelecek zararları düşündüğünüzde ısırması veya yiyecekler ile temasları sonucu kuduz, parazit hastalıkları, verem gibi mikroplarla bulaştırdığından mutlaka onlar ile mücadele de profesyonel destek hizmeti sağlayan istanbul fare ilaçlama ‘yı arayınız.

#fare #fareilaçlama #istanbulfareilaçlama

Fare çeşidinin tümünden kurtulmak amacıyla kendi yöntemlerinizi kullanmanız bu akıllı haşerelerin iyice saklanmalarına farklı yuva yerleri seçerek vereceği zararları artırabilirsiniz. Yapıları bakımından kırkırdaksı yapıları ile en küçük noktalardan bile kolayca geçen fare ilaçlama işini kendi yöntemlerinizi kullanmaktansa bir firma ile irtibata geçerek onlardan kurtulmayın deneyin.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!