Hamam Böceği İlaçlama | İstanbul İlaçlama

hamam-bocegi-ilaclama-hizmetiHamam böcekleri yapısı itibari ile ülkemizde en çok bulunan böcek çeşididir. Hamam böcekleri tür bakımından Blattodea ailesine mensuptur. Bu tür böceklerin dünya üzerinde yaşayan 4000-5000 arasında türünün olduğu söylenmektedir. Tabiki bu kadar çok çeşidinin olması veya bilinmesinde en böceklerin her türlü koşulda (kutuplar hariç) yaşama imkanına sahip yapılarıdır.

Hamam böcekleri daha çok nemli ve besin ağırlıklı ortamlarda yaşam kalitesini artırdığı için bu yelerde daha fazla ve sıklıkla görülmektedir. Bir kanatlı tür olan fakat kanatlarını kullandığı hiç görülmemiş hamam böcekleri gün yüzüne geceleri çıkmaktadırlar.

Besin aramak ve yer değiştirmek için onlarca kilometre yol yürüyebilirler. Yapıları yürümeye endexli olarak güçlü bir yapıya sahiptir, bu sayede yürümeleri kolaylaşmaktadır.

Almak istediğiniz hizmet çeşidi Hamam Böceği İlaçlama ise doğru adreste olduğunuzu hatırlatırız.!

Nadiren de olsa gündüz saatlerinde yaşamlarına uygun yerlerde görülen bu böcekler özellikle yaşam saatleri gece vakitleridir. Gündüz vakitlerinde insanlardan gizlenerek geçiren haman böcekleri geceleri adeta akın akın sokaklara yiyecek bulabileceği ortamlara akın akın göç etmektedirler.

#hamamböceği #hamamböceğiilaçlama #istanbulhamamböceği

Genellikle logar kapaklarından çıkarak piyasaya çıkan bu böcekler duvar delikleri, pencere aralıkları, lavoba delikleri, gibi yerlerden evlere kolayca girebilmek, çatlaklarda, pervaz altlarında veya uygun dolap koşullarda sizlerin baş belası haline gelirler.

Hamam Böceği İçin Bir Takım Önlemler

  • Daireye girebilecekleri duvar çatlakları, kapı aralıkları, pencere delikleri, lavoba delikleri uygun şekilde kapatılmalı
  • Pis malzemelerin ve gıda malzemelerinin açık şekilde onların faydalarına sunulmadan uygun yere koyulmalı,
  • Hamam böceği evde veya ibarelerinin varlığı esnasında kendi yöntemlerinizi kullanmaktansa istanbul ilaçlama olarak firmamızı arayarak hamam böceği konusunda uzman ekibimizden yardım almalısınız.

Unutulmaması gereken not olarak bu böcek türü (hamam böceği) ufak çaplı ilaçlama ile yok edilmeyecek kadar güçlüdür.

Hamam böceklerinin vermiş olduğu zararlar bakımından direkt taşıdıkları Kolere, Verem, Tifo vb türü hastalıkları insanların eşyalarına, gıdalarına bulaştırdığı için o malzemeleri kullanan insanlarda ise bu hastalıklardan ötürü oluşabilecek ölümcül riskleri barındırdığından hamam böcekleri ile mücadele konusunda mutlaka firmamız ile % 100 çözüm bulabileceğiniz yöntemleri denemeniz gerekmektedir.

Ülkemizde sıkça bulunan bu böcek türü ile mücadele etmek için yukarıda da dediğimiz gibi mutlaka profesyonel destek almanız gerekmektedir. Nedeni ise bu böceklerin basit ilaçlama tekniği ile ölse bile sırtlarında bulundurdukları yavrularını öleceğini hissetiği anda hemen bırakmalarıdır.

Böylece kısa süreli o bir kaç hamam böceğinden kurtulsanız bile kısa zamanda onlarca yumurtalama ve üreme özelliklerinden dolayı yavruları 10 20 gün içerisinde tekrar bir korku salan, hastalık salan böcek ailesine katılacaktır.

HAMAM BÖCEĞİ ile mücadele için mutlaka bizlere telefon ile veya form aracılığıyla ulaşarak destek almayı unutmayın.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!