Kırkayak İlaçlama | İstanbul İlaçlama

kirkayak-ilaclama-hizmetiKırkayak ilaçlama için bizleri arayan müşterilerimizin bu taleplerine telefon ile hemen bahçeniz kaç m2 diye soru yöneltiyoruz. Çünkü kırkayak ilaçlama olarak bizler şunu çok iyi biliyoruz ki kırkayaklar bahçelerde yaşam alanlarını oluştururlar. Bu tip haşere türü insanlık sağlığı ve toprak kalitesi bakımından tamamen zararlı bir çeşittir.

Küçükken duymayanımız yoktur, kırk tane ayağı varmış hepsinde ayakkabı varmış diye anlatılırdı hikayelerde, masallarda. Yaklaşık 40 a yakın olan kırkayak ile mücadele de kesinlikle güven gurup ilaçlama ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde taşıdıkları mikroplar ile temas sonucunda ciddi sağlık problemleri ile karşılaşmak kaçınılmazdır.

Kırk Ayak ilaçlama şirketimiz bu zararlı haşere ile mücadele için özel yaptırdığı karışımı ile tam da kırkayak anotomisine uygun bir bişen sayesinde onlar ile mücadele konusu çok basit olacaktır.

NOT: Yetkili olmayan tecrübesiz kırkayak ilaçlama firması tercihi ile hem toprağı kirletip hem de toprak altında yaşayan faydalı canlıların ölümüne sebebiyet vererek kendinizi ve istanbul kırkayak ilaçlama hizmetiçevrenizi riske etmeyin.

40 ayak canlısı genelde rutubetli ve nemli alanları sevmektedir. Sonbahar mevsiminde kendini gösteren bu canlı türü genellikle beslenmesini bitki kökleri ile sağlamaktadır. Eğer evlerinizde gıdalarınızda yapışmış bir şekilde görürseniz mutlaka bir yetkiliye haber vermeniz gerekmektedir. Çünkü diğer haşereler gibi ayakları sayesinde pis mikropları hareket ettiği her yüzeye yayarak oralara mikrop yaymaktadır.

Gariptir ki kırkayak ile çiyanlar birbiri ile aşırı derece karıştırılmaktadır. Bu iki canlıyı çok iyi tanımak gerektiğini unutmayınız. Çünkü kırkayaklar ot ile beslendiklerinden dolayı insan sağlığına direkt olarak zarar vermemektedirler. Fakat çiyanlar et ile beslendiklerinden hem zehirli hem de öldürücüdürler. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize önerimiz mutlaka çiyan ile kırkayak arasındaki görüntü farkını ve teknik bir kaç özelliği iyi bilmelisiniz.

Kırkayak ile bilinen en iyi gerçek onların 40 adet ayaklarının olduğudur..!

Kırkayak ile mücadele için hemen kırkayak ilaçlama firmamızla irtibata geçiniz.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!