Pire İlaçlama | İstanbul İlaçlama

pire-ilaclama-hizmetiPireler eskiden daha çok ve sık görülmekle birlikte artık günümüzde yaşam koşullarına uyum sağlamış pire çeşitleri mevcuttur. Pireler yani siphonaptera olarakta anılan omurgasız hayvanlar ayaklarının güçlü olması ile ünlüdürler. Pirelerin her çeşidinin bir zıplayışta 30 – 40 cm zıplayabildiği ve ayaklarında bulunan yapı sayesinde de zıpladığı yere kolayca yapışıp yaşama imkanı tanımaktadır.

Pirelerin karınlarının katmanlı yapıda olması ve karın kısmının bedeninin en büyük alanını kaplaması ile de yapıştıkları canlının karınları doluncaya kadar kanını emmektedirler.

“Pire türü sorunu olan siz değerli müşterilerimize % 100 çözüm sunuyoruz.”

Pireler insanlar ile ekseriyetler evimizde, bahçemizde beslediğimiz kedi, köpek, kümes hayvanları gibi canlılar ile geçebilir ve pire ısırıklarıyla da canınızı yakabilmektedirler. Bir çok çeşidi olan bu canlıların en çok bulunanı da kedi köpek pireleridir. Bunların üreme sistemleri de ısırdıkları kan üzerine bıraktıkları yumurtalar ile olduğu için müdahele edilmesi geçiktiğinde çok hızlı bir şekilde çoğalmaları mümkün olabilmektedir.

İstanbul Pire İlaçlama servisimiz ile 7/24 garantili ilaçlama hizmeti alırsınız…

Kendi çoğalmalarının yanı sıra bir önceki canlı ile temasları ile taşıdıkları pis ve mikrobu bizlere kolayca istanbul-pire-ilaclamataşıyıp, kan ile temas işlemi sayesinde de vucudumuzun kan bölgelerinden direkt kana bulaştırmaktadırlar. Böylece insan sağlığında istenmeyen hastalıklara sebebiyet vermektedirler.

Pireli ortamların ilaçlanması veya dezenfekte edilmesi durumu da diğer hayvanların yaşama alanlarına nasıl ilaçlama yapılıyorsa bunlara da yaşam ortamları ilaçlanarak müdahele edilebilir. Daha çok yer ile temas sağladıkları için pire ilaçlama işlemi için yer zemin ilaçlanır ve kapalı şekilde belli süre kalınarak ortamın pirelerden temizlenmesi sağlanır. Fakat  bu işlemi her zaman dediğimiz gibi sektörün lider firması olan vatan gurup ilaçlama firmamıza danışarak destek almanız gerekmektedir.

#pire #pireilaçlama #istanbulpireilaçlama

Birçok pire çeşidi olduğundan bahsetmiştik fakat isimlerinin ne olduğunu söylememiştik aşağıdaki liste ile çeşitli pirelerin neler olduğu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Pamuk piresi : Pamuk piresi besin olarak üzerinde yaşadığı bitkilerden beslenir.

İnsan piresi : İnsan piresi insan kanı ile beslenen bir pire çeşididir.

Kedi piresi : Kedi piresi kediler üzerinde yaşayan bir pire çeşididir.

Köpek piresi : Köpek piresi köpekler üzerinde yaşayan pire çeşididir.

İstanbul’da bulunan firmamız ile Garantili Pire İlaçlama hizmeti almak için hemen bizlere ulaşın.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!