Tahta Kurusu İlaçlama | İstanbul İlaçlama

tahta-kurusu-ilaclama-hizmetiTahta kurusu ilaçlama hizmeti için öncelikle ne ile mücadele edildiğinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Firmamız personelleri almış oldukları eğitimler ile bütün böcek ve haşerelerin hangi ortamlarda çoğaldıkları, ne tür üreme sistemine sahip oldukları konusunda adeta uzmandırlar.

Tahta kuruları hakkında siz değerli müşterilerimize bir kaç husustan bahserek onlar ile nasıl mücadele edildiğini de aktarak yazımızı noktalayalım. Tahta kurularının anotomik olarak oval yapılarıyla bir kaç cm boyutları ile ve en önemli özellikleri ise 2 yıl hiç beslenmeden hayatta kalabilmeleri gibi özellikleri mevcuttur. Bu haşere türünün bilinen direkt insan sağlığına zararı olmasa da taşıdıkları mikropları bulaştırma durumlarından dolayı zararlı haşere gurubundandır.

Genellikle yatak dolap, koltuk gibi ahşap alanları yaşama alanları seçen tahta kurusu ile mücadele etmek için onları ezdiğinizde ortama pis koku yaydıklarını göreceksiniz. Vucutlarında taşıdıkları besinlerin uzun süreli bünyelerinde kalmalarından dolayı pis kokacaktır.

Yine bu canlı gurubu en ufak yumurtalama dönemlerinde bile 200 – 300 arası yumurta bırakarak adeta birer üretim merkezi gibi çalışırlar. Tahta kurularının ısırıkları sonucunda ise kaşıntı, kabarma ve kızarıklık oluşur bunun nedeni ise mikroplar ve kendi bünyelerinin 3-5 katı kan emdikleri içindir. Kan emilimi esnasında salgıladıkları sıvı ile de o bölgeyi uyuşturarak işleri bitene kadar narkoz etkisi ile siz hissetmeden kanınızı emerler.

Hastalıkları kolaylıkla bir ortamdan diğer ortama taşıyan tahtakuruları ile mücadele için %100 çözüm sunan istanbul tahta kurusu ilaçlama merkezi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Her bölgeye özel fiyatlarımız sayesinde İstanbul’un her ilçesine, semtine uygun fiyatlı tahta kurusu ilaçlama hizmeti götürmekteyiz.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!