Toz Akarı (Mite) İlaçlama | İstanbul İlaçlama

toz-akari-ilaclama-hizmetiMayt yani mite olarak adlandırılan bu toz akarı kelime anlamından da anlaşılacağı üzere tozlu alanların daimi üyesidir. Mitelerle mücadele diğer böcek ve haşerelere nazaran daha zor ve meşakkatli bir yöntemle başılabilmektedir. Çünkü toz akarları çıplak gözle görülmeyecek kadar küçüktürler.

Mite yani maytlarla mücadele için kesinlikle kendi yöntemleriniz yetersiz kalacak dışarılardan aldığınız ilaçlar da hiç bir etki göstermeyecektir. Çünkü bu türün nerde olduğunu bulabilmek için extra emek ve profesyonel bakış açısı gerekmektedir. Bu tür ile mücadelede ise özel ziraat mühendisleri tarafından hazırlanmış karışım ilaçlar ile mite ilaçlama hizmetini bizlerden alarak başarılabilir.

Bu zararlı böcekler ile mücadele neden önemlidir diye sorucak olursanız deri üzerinde kaşıntıları deri döküntülerine sebebiyet vermelerinin yanı sıra çok önemli olan astım hastalığını sebebiyet verirler. Ufak çaplı kaşıntılar hissetiğinizde o kaşıntının sebebinin bir mite tarafından olduğunu düşünmeniz hemen anında müdahele ile enazından süreci birazda olsa yavaşlatabilmeniz mümkündür. Maytlar bir elbise, tozlu ortamlarda rüzgar etkisi, veya bir çok nedenle kullanım alanlarınızda olabilmektedir. Özellikle yataklarımızda derilerimizden dökülen parçacıkların olması onların yataklarımızda elverişli ortamlar sunmaktadır.mite-ilaclama-banner

Uzun yıllar kullandığımız çekyatlarımızda, yataklarımızda, yorganlarımızda, elbiselerimizde maytların olmaması mümkün değildir. Nitekim 5 10 yıllık mite-ilaclama-hizmetibir yatakda 6 milyon toz akarının bulunduğunu düşünürseniz bu canlıların ne kadar küçük olduğunu daha da iyi anlamış olursunuz.

Muhakkak hepimiz yaşamısızdır kolumuza, bacağımıza ufak iğne batmaları gibi ağrılar hissetmişizdir. İşte bu durumda biliniz ki o ortam da milyonlarca (6.000.000) maytın bulunur. Hemen hemen her türlü ortamda yaşamalarının başka bir nedeni ise küçük bir deri parçası ile bir kaç milyon toz akarı beslenebilmektedir. Bu da ortamları mümkün mertebe gerekli teçhizat ile toz akarı ilaçlama sisteminin yapılması gerekliliğidir.

Mite ile mücadele mutlaka mayt ilaçlama servisi tarafından yapılmalı.

Mite ile mücadele için Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı özel sıvı mite ilaçları kullanılmalıdır. Aksi takdirde bilinçsiz yapılan ilaçlama o canlılar için daha iyi yaşama alanı sunacağından mutlaka profesyonel destek almanız gerekmektedir.

“Sizlere 7/24 hizmet veren firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz”

Mite ile mücadele için istanbul’un en iyi mite ilaçlama hizmetini vatan gurup verdiğini biliyor muydunuz!!!

 

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!