Hakkımızda | İstanbul İlaçlama

İlaçlama konusunda uzman kadromuzla, gelişen teknolojik ürünleri bünyesine katarak Böcek ve Haşere Kontrol Hizmeti olarak istanbul’da siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Her geçen gün sektörün gereksinimlerini analiz ederek gerekli gelişmeleri bünyesinde harmanlayıp bütün çalışanları ile ortak payda da birleşen istanbul ilaçlamaa olarak biz her zaman siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ve diyoruz ki İstanbul İSÇEV İlaçlama olarak Böcek İlaçlama ve Haşere İlaçlama konusunda bizlere danışmadan işlem yaptırmayın.!

Kuruluş yıllarımızdan bu güne kadar İstanbul’un bütün semtlerine götürdüğümüz ilaçlama hizmetini önce can mantığıyla hareket ederek Dünya sağlık teşkilatı ‘nın ilaçlama noktasında sunduğu önerileri takip ederek, Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu ilaçlama ruhsatını da alarak yaptığımız ilaçlarımızda % 100 güven ve müşterilerimizin sağlığına zarar vermeden böcek ve haşere kontrol sistemlerimizi yetkili personellerimizce yerine getirmekteyiz.

Böcek ilaçlamada İstanbul Bölgesinin En iyisiyiz.

İSÇEV markamızla vizyonel bakışımızı öncelikli kalite anlayışı ile birleştirmiş akabinde hemen sunduğumuz hizmeti müşterilerimizin istanbul-ilaclama-maskot-piresunduğumuz istanbul ilaçlama hizmetinden doğru şekilde ve sorunsuz bir güvenle yararlanmaları için temek ilke edindik. Aldıkları hizmetten en üst düzeyde fayda almalarını, hizmet kalite tatmini konusunda da ilk önceliğin müşterilerimizin talepleri olduğunu bilip uygun uygulamalarla süreçleri tamamlamak temel hedefimiz olarak her zaman hayata geçirdik.

Firmamızın iddalı olduğu ilaçlama konusu her zaman yaptığı işin arkasında durması ve sunduğu hizmeti hep güven, kalite ve garanti esaslarıyla sunuyor olması sektörün zirvesini hiç paylaşmadığına işaret etmektir.

Firma Vizyonumuz

Yaptığımız işi önce insan sağlığına, ardından çevremize ve diğer algılara doğru şekilde sunabilmek için teknolojik ve çevresel bütün argümanları bünyemize en kısa sürede katmak.

Firma Misyonumuz

Sağlıklı ve hijyenik istanbul ilaçlama hizmetini % 100 müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimize sunabilmek.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!