Kara Böcek İlaçlama | İstanbul İlaçlama

karabocek-ilaclama-hizmetiKarafatma böceği de denilen karaböceklerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Oryantal hamam böceği, kara böcek, kara fatma isimleri verilen bu türün yaklaşık 3000-5000 çeşidi olduğu söylenmektedir.

Karaböcekler dünya üzerine bulunan en eski canlı türlerinden oluşu bu böceklerin her türlü ortamlarda üreme ve yaşayabilme özelliklerindendir. Kara Fatma böcekleri 5 gün susuz 20 küsür gün de yemeksiz yaşabilen -20 li soğuk havalara kadar da yaşabilen ender canlılardandır.

Kara Böcek daha çok pis ve atık alanlarda yaşadıklarından taşıdıkları çok zararlı bakterileri hareket yerlerine sürerek bulaştırmaktadırlar. Her türlü pis atık ile beslenebilen bu böcek türü yaşam alanlarımız için oldukça zararlı bir canlıdır. Bu böceklerin varlığının tespiti ile hemen profesyonel destek alarak evinizi ilaçlatmanız gerekmektedir. Bakkal veya marketlerden aldığınız geçici yöntemlerle bu türün daha fazla çoğalmasına sebebiyet verirsiniz.

Karaböcek İlaçlama hizmeti için hemen 0212 434 34 99 No’lu telefonlarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Çünkü kara böcekler öleceklerini anladıkları an arka kısımlarında taşıdıkları yumurtalarını hemen bırakırlar. Kendileri ölse bile arkalarında bıraktıkları onlarca yumurta ile kendileri gibi onlarca böcek yaşamaya başlar. İşte yukarıda dediğimiz gibi bu gibi durumlarda hemen ekibimiz olan istanbul ilaçlama ile sorununuza kesin çözümler bulun.

Karafatmalar taşıdıkları bakteri ve mikroplar ile ortamlarınız yeteri kadar dezenfekte dilmediği takdirde sağlık problemleri yaşamanıza sebebiyet verecektir.

Karaböcek ile mücadele konusunda firmamız olan İstanbul Karaböcek İlaçlama firmamız “Jel İlaçlama” yöntemi ile siz evde olsanız da olmasanızda işlerinize devam ederek bu tür ile mücadele yapılır.

Bu İlaçlama yöntemi ile evinizde herhangi bir şekilde atık madde kalmaz ve işlem öncesi ve sonrasında her hangi bir hazırlık veya temizlik yapmanızı gerektirmez. Jel ilaçlar ile sahip olduğumuz cihazlar sayesinde en ince detaya kadar uygulama yaparak sizlere kesin çözüm sunuyoruz.

Karafatma böceğinden kurtulmak için 7 gün 24 saat mMüşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Kara Fatma böcekleri fareler gibi yine deneylerde kullanılan bir türdür. Bu yüzden zararlarının yanında fayda sağlamaktadır. Karafatma istanbul-karabocek-ilaclamaböcekleri her yıl bir kaç kez kabuk değiştirirler ve renkleri koyu siyah veya koyu kahve renklidir.

Zor bir böcek türü olan kara böcekler açlığa ve susuzluğa uzun günler dayandıklarından onları köşeye sıkıştırdığınızı düşündüğünüzde bile hayatta bir şekilde kalmaktadırlar. Bacak yapıları anatomik olarak güçlü olduğu için onlarca kilometre yer değişikliği yaparak besin bulmak için hareket ederler.

#karafatma #karaböcek #karaböcekilaçlama

Böcekler hızlı hareketlerinin yanı sıra boyutları da yaşadıkları ortama göre değişiklik göstermektedir. Bu tür bir kez çiftleşmesiyle ömürleri boyunca yumurtalama yapacak bir yapıya sahiptir.

Sizde detaylı bilgi için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşarak karafatma ilaçlama hakkında bilgi edinebilir. Ekonomik ilaçlama fiyatları ile birlikte garantili hizmeti bir arada alabilirsiniz.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!