Kertenkele İlaçlama | İstanbul İlaçlama

kertenkele-ilaclama-hizmetiKertenkele baharın gelmesinle güneşe karşı zaaflarından dolayı bahçelerde, kayalık oyuklarında bulunur ve beslenmek için dışarı çıkarlar. Bu beslenme alanında istedikleri besini bulamayan kertenkeleler beslenmek için zaman zaman evlere girerler.

Küçük çocuklar ve bayanlar için ciddi korkutuculuğa sahip kertenkeleler ile mücadele diğer haşereler gibi kolay değildir. Tırmanma özelliği ve boyut olarak büyük olması nedeniyle kolayca duvarlarda gezip, tırmanıp eve girer ve eğer evdeki ortam yaşama alanlarına uygun ise yerleşerek buraları yaşam alanı seçerler.

Ev kertenkelesi olarak bilinen küçük yapılı tavan kertenkelesi zararsızdır fakat bu haşere türünü tanımayan birisi için oldukça ürkütücü ve mide bulandırıcı bir durumdadır. Çünkü ne olduğu bilinmeyen bu büyük haşere hem korku verir hem de zararlı olup olmadığı bilinmediğinden karşılaşıldığında paniğe sebebiyet verir.

Fakat yeşil renkteki kertenkele olanları zehirlidir ve en fazla zehir taşıyan cins olmasından dolayı mutlaka dikkat edilmelidir. Dikkat edilmediği takdirde ölüme kadar etki eden bu haşerelerle mücadele için hemen firmamızı arayınız.Bu haşerelerle kurtulma yöntemlerinden geçici olanı ise kapı girişleri ve pencere girişleri kapalı tutularak korunulabilir fakat kesin çözüm değildir.

İstanbul ilaçlama firması olarak hizmetini verdiğimiz ilaçlama hizmetleri aşağıdaki gibidir.

  • Kene, bit, pire, salyangoz, sinek gibi haşereler,
  • Hamamböceği, karafatma, karınca gibi haşereler,
  • Örümcek, çekirge, akrep gibi haşereler,
  • Kırkayak, tahtakurusu, tespih böceği gibi haşereler,
  • Ev faresi, tarla faresi, fındık faresi gibi çeşitli fare türleri.

Eğer talebiniz bir kaliteli ilaçlama firması ise ofisinizi, evinizi, fabrikanızı gönül rahatlığı ile ilaçlatabileceğiniz İstanbul ilaçlama firması olarak uzman ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!