Kulağakaçan İlaçlama | İstanbul İlaçlama

kulaga-kacan-bocek-ilaclama-istanbulKulağakaçan böceği renk harici boyut olarakda başedilmesi zor bir böcek olup gümüşcük böceğinin kahverengi ağırlıklı olanıdır diyebiliriz. Verdiği zarar bakımından daha da etkili olan kulağakaçan böceği adı üzerinde olduğu gibi insanların veya diğer canlıların kulağında yaşam alanı seçimi yaparlar.

Boyut olarak 1 ile 4 cm arasında değişen kulağa kaçan böceğinin yaşam alanları bitkiler olup kafa boyutları gövdelerinden diğer haşereler gibi büyük değil aksine küçüktür. Baş kısmı iki adet büyük anten bulunup 6 adet ayağının olmasıyla da hızlı bir haşere türündendir.

Kulağakaçan böceklerinin vucutlarının bittiği yerde onların koruyucusu olan kıskaçları bulunmakta ve bu kıskaçları ile avlandığı gibi kendisine zarar verenlere karşı en büyük silahlarıdır.  Genel olarak yaz aylarında görülen kulağa kaçan böcekleri sezgileri sayesinde beslenme için kolaylıkla kendilerine malzeme bulabilirler.

Kulağakaçan böcekleri ile mücadele için hemen kulağakaçan ilaçlama firmamızı arayarak 7/24 ilaçlama hizmeti alabilir bu böceğin verebileceği zararlardan hem kendinizi hem de eşyalarınızı koruma altına alırsınız. Sıcak havadan bunalan bu canlı türü kendisini serinletici yerler olarak evleri veya işyerlerini görmelerinden dolayı evlerimize girmekte ve bizlere zarar verebilmektedirler.

Görülmesi durumunda kendi yöntemlerinizi değilde uzman ekibimizin profesyonel desteğini almak için bizleri arayarak kulağakaçan böceği sorunlarından kurtulmak oldukça basit olacaktır.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!