Fabrika İlaçlama | İstanbul İlaçlama

Böcek ve haşerelerin sevdiği yerlerin karanlık ve nemli yerler olduğunu, bu tarz yerlerin onların üremesi için biçilmiş kaftan olduğunu daha önce belirtmiştik.

Fabrikalar gerek böyle bir ortam oluşturduklarından, gerekse üretim yerleri olmasından kaynaklı en çok böcek ve haşere görülen yerlerdir. Özellikle halı üreten fabrikalarda halı böceği yine aynı şekilde deri ile çalışan fabrikalarda deri böceği gibi fabrikaların ürettiği materyale özel böceklerde türemektedir. Üretim sahası olmaları kaynaklı virüs ve hastalıklar daha çabuk ve daha kolay yayılmaktadır.

Fabrikaların gerek çalışanlarının sağlığı gerekse üretimin engellenmemesi için bu duruma daha çok özen göstermesi gerekmektedir.

Fabrika ilaçlamada  ilaçlama işlemi dikkat ve profesyonellik gerektiren bir durumdur. Çalışan sayısının fazla olmasından dolayı ve alanın geniş olması kaynaklı ilaçlama işlemi dikkatle yapılmalıdır.

Fabrikalarda genellikle kokulu ilaçlama işlemi uygulanmaktadır, ancak bu duruma ve böcek çeşidine göre değişmektedir. Örneğin 24 saat çalışan fabrikalarda kokusuz ilaçlama yapılabilmektedir.

Bunun için firmamızla iletişime geçip fabrika ilaçlama konusunda detaylı bilgi alabilir bu konuyla alakalı sorularınızı dile getirebilirsiniz.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!