Gemi İlaçlama | İstanbul İlaçlama

Gemiler mal diye adlandırılan çeşitli yükler veya insan taşımacılığı yapan araçlardır. Gemiler yapılarından dolayı böcek barındırmaya uygun araçlardır. Temizlenmesi  ve bakımı zaman alan ve meşakkatli araçlardır. Bundan dolayı böcek barındırma yüzdeleri daha fazladır. Yine gemiler böceklerin seveceği türden yerlerdir.

Bunun için üremeleri ve yumurta bırakmaları oldukça kolay ve çabuk olur. Bu durumda gerek taşınan eşya için gerekse insan sağlığı ve çalışan personelin sağlığı için büyük tehdit oluşturur.

Gemi ilaçlaması diğer ilaçlama türleri gibi büyük dikkat ve özen isteyen  bir ilaçlama türüdür. Alanın geniş ve karışık olması önemli bir faktördür. Çok karavanlı ve katlı gemilerde bu durum daha da zorlaşmaktadır. En sık görülen ve başa çıkması zor olan tür farelerdir. Bunun yanı sıra hamam böceği gibi çeşitli türler bir arada bulunabilir.

Bu yüzden gerekli yeterliliklere sahip personelle çalışan, kaliteli hizmet veren ve kaliteli ilaçlar kullanan bir firmayla yola çıkarak doğru ilaçlama yöntemiyle böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Biz gemi ilaçlama firması olarak siz değerli müşterilerimizin her daim hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!