Jel İlaçlama | İstanbul İlaçlama

Jel ilaçlama; kokusuz ilaçlama gibi insan sağlığı açısından zararsız bir uygulamadır. Bazı böcekler için üretilmiş olup sadece onların üzerinde etkilidir. Hamam böceği, tesbih böceği, kalorifer böceği gibi birkaç böcek türünde kullanılmaktadır.  Silikon tabancasına benzer bir tabancaya bu özel jel tüp yerleştirilerek belirli bölgelere sıkılmak suretiyle ilaçlama yapılmaktadır. Temizlik gerektirmediği, evden çıkmaya gerek olmadığı ve tamamen zahmetsiz olduğu için öncelikli tercih sebebidir.

Jel ilaçlama aslında bizim bildiğimiz hamam böceği ilaçlarına benzer bir uygulamaya sahiptir. Jel böceklerin yuvalarına yakın yerlere veya geçtikleri yollara takip edilerek damla damla şeklinde ufak miktarlarda sürülür.

Jel haşerelerin yiyebileceği büyüklükte olmalıdır. Haşereler  için çok çekici olan bu ilaç böcekler tarafından yenilir. İlaç hemen etki göstermez böcekler yuvalarına ulaştıklarında ölürler. Hamam böceği,tesbih böceği gibi böcekler birbirlerinin ölüsünü, dışkısını yiyen canlılar oldukları için ölen böceği yiyen böceklerde zehirlenerek ölürler ve bu döngü böyle devam eder.

Bu ilaçlamada kesinlikle evi terk etmeye gerek yoktur. Anlattığımız gibi tamamen zararsız bir yöntemdir. Sonrasında temizlik gerektirmez. Hatta kalıcılığını sürdürmesi açısından sulu temizlik yapılmaması önerilir.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!