Kokulu İlaçlama | İstanbul İlaçlama

Kokulu ilaçlama tahmin edileceği üzere barındırdığı ilaçlardan dolayı ve sahip olduğu zehirli ve öldürücü etkiye karşılık çeşitli önlemler alınması gereken tehlikeli bir ilaçlama türüdür. Hamam böceği, tahta kurusu gibi kokusuz ilçalamayla baş edilemeyecek böcek türlerinin ilaçlanmasında kullanılır.takdir edersiniz ki hamam böceği çok hızlı yavrulayan ve üreyen bir böcek türüdür. Bu yüzden kesinlikle kokulu ilaçlama yöntemiyle ilaçlanması gerekir.

Kokulu ilaçlama yapılırken ilaçlama yapılacak yerin terk edilmesi gerekmektedir. Ayrıca ilaçlama yapan kişinin maske takması gerekmektedir. İlaçlama yapılmadan önce giysilerinizde,mutfağınızda özellikle bebeğiniz varsa bebek odanızda gerekli koruyucu önlemleri almanız gerekmektedir. İlaçlama yapılrken evi en az 4 ile 6 saat arasında terk etmeniz gerekir. İlaçlama bittikten sonra evi 2 saat kadar havalandırmanız gerekir. Sonrasında ise evinizi iyice temizlemeniz gerekmektedir.

Takdir edersiniz ki kokulu ilaçlama böcekler üzerinde çok etkili olduğu gibi sağlık içinde önemli bu yüzden ilaçlamayaptıracağınız firmayı ve ilaçları kontrol etmeniz büyük önem taşımaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve kaliteli hizmetimizle firma olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Gerekli bilgileri almak için bizleri arayarak btün sorularınıza detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!