Kokusuz İlaçlama | İstanbul İlaçlama

Kokusuz ilaçlama su bazlı bir ilaçlama yöntemidir. Kokusuz ilaçlama yönteminde evin veya işyerinin yani ilaçlama yapılacak yerin terk edilmesine gerek yoktur. Bundan ötürü genelde evden çıkmaması gereken yaşlı veya hasta bulunan evlerde, çocuklu ailelerin tercihidir. Kokusuz ilaçlamada özel ilaç kullanılmaktadır ve su ile karıştırılarak sırt pompası ile yağmurlama yöntemi dedikleri yöntemle püskürtülerek uygulanmaktadır.

Kokusuz ilaçlamada dikkat edilmesi gereken husular şu şekildedir; Herşeyden önce bu ilaçlama yönteminin kokusuz olması zehirli olmadığı anlamaına gelmez.Diğer ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ilaçlar gibi bu yötemde kullanılan ilaçda zehirlidir. Bu yüzden ilaçlama yapılırken kesinlikle yiyeceklerle temasından kaçınılmalı ve temas durumunda ise çöpe atılmalıdır.

İlaçlama yapıldıktan sonra gıdalar kontrol edilmeli ve yüzeysel temizlik yapılmalıdır. Köşe bucak bütün evin temizlenmesi gerekmez.

Son olarak diğer bütün ilaçlamalarda olduğu gibi kokusuz ilaçlamada da kullanılan ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olmalı sağlığa kesinlikle zararlı olmamalıdır. Biz firma olarak sizlere güvenli ve sağlıklı hizmet verebilmek için buradayız.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!