Otel İlaçlama | İstanbul İlaçlama

Otel İlaçlama ilaçlanması gerekli en önemli sektörlerin başında gelmektedir. Otellerde konaklayan misafirlerin ücret ödeyerek tatil yapmaları ve bu konuda oluşabilecek en ufak pürüzün bütün tatillerini bitireceği etkisi ile otel ilaçlaması en önemli alanlardan biridir.

Oteller hem sahip oldukları geniş malzeme yelpazesinden dolayı da önemlidir. Otellerin kullandıkları malzemeler, havlular, çarşaflar, tabak, çatal vb gibi malzemelere kolaylıkla zararlı parazit ve fare gibi canlılar temas edebilir hem de dolaylı olarak insanlar ile gelen bu zararlılar yüzünden etrafa mikrop bulaşabilmektedir.

Otel ilaçlama servisimiz ile otelin bütün noktaları kontrol altına alınarak en ufak bir zararlı haşere bile ortaya çıkmayacaktır. Bir otelin kontrol ve tamamlanma süreci ilk önce temizlik, ilaçlama ve dezenfektan ile başlayıp, sizlere en iyi hizmeti veren vatan grup ile de son nokta koyularak süreç tamamlanmaktadır.

Otel ilaçlama hizmeti sayesinde hem otel çalışanları hem de otellere konaklama amacıyla gelen müşterilerin sağlıklı bir şekilde tatil süreçlerini kontrol altına alarak komple çözüm sunuyoruz.

Call Now ButtonBöcek İlaçlama - Hemen Ara.!